REGISTRACIJA

Klientų registracija reikalinga tam, kad mes tiksliai įvykdytume Jūsų užsakymus. Norėdami tapti pilnateisiu nariu, spauskite Registruotis ir užpildykite anketą. Asortimento peržiūrai registracija nereikalinga, todėl visa informacija apie prekes, akcijas ir kainas yra prieinama kiekvienam.

IŠSIRINKITE

Išsirinkite prekę, įveskite norimą užsakyti prekės kiekį ir paspauskite mygtuką "Įdėti į krepšelį". Prekė bus įdėta į Jūsų prekių krepšelį. Jei norėsite išsirinkti daugiau prekių, paprasčiausiai toliau naršykite po drabuziaivaikams.com parduotuvę. Savo pasirinkimą nuolat galite pasitikrinti paspaudę nuorodą "Rodyti krepšelį" svetainės dešinėje, viršuje. Prekes ir prekių kiekius galite koreguoti bet kuriuo užsakymo metu. Jei esate patenkintas savo pasirinkimu ir norite užsisakyti prekių krepšelyje esančias prekes, pasirinkite “Atsiskaityti”.


PRISTATYMO ADRESAS

Patikrinkite pristatymo informaciją. Jeigu adresas nesutampa su tuo, kurį naudojote registracijos metu, galite pakeisti paspaudę nuorodą „Atnaujinti adresą“. Jeigu norite siųsti kitu adresu, spauskite nuorodą „Pristatymo adresas“ ir įveskite reikalingą informaciją. Jeigu ne visuomet būnate namuose, geriau pasirinkite jūsų darbovietės adresą ar kitą, kuriuo lengva jus surasti, kad išvengti nesklandumų.

Norėdami tęsti užsakymą, spauskite nuorodą „Kitas“.


PRISTATYMO BŪDAI

Šiuo metu siunčiame prekes "Lietuvos paštu". Prekių pristatymo kaina Lietuvoje  - 2 eurai. Dėl siuntimo kainos į užsienį, klauskite asmenine žinute.


Dėl prekių pristatymo į užsienį kreiptis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Norėdami tęsti užsakymą, spauskite nuorodą „Kitas“.

APMOKĖJIMO BŪDAS

* banko pavedimu;
Banko sąskaitos rekvizitus atsiųsime jums el. paštu.

Jūsų anksčiau nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųsta Pirkimo užsakymo kopija.

Atkreipkite dėmesį, kad lauke „Mokėjimo paskirtis“ turite nurodyti užsakymo numerį.

Prekes išsiųsime per tris darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo į mūsų sąskaitą.

Norėdami patvirtinti užsakymą, spauskite nuorodą „Patvirtinti Užsakymą“.

Jūsų užsakymas sėkmingai pateiktas. Jūsų anksčiau nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųstas užsakymo patvirtinimas. Jūs visada galite peržiūrėti savo užsakymus “Sąskaitos valdyme” tinklapio dešinėje.